لوگوی پنل پرو

درباره ما

مدیریت : بنده سجاد افشار ، لیسانس مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه آزاد لاهیجان دارم و از سال 1392 فعالیت کار آفرینی خودم را بطور رسمی آغاز نمودم و تاکنون کاربران محترمی را از سراسر ایران جذب نموده که با پکیج کسب درآمد از اینترنت بنده در حال فعالیت و با دوره های آموزشی بنده در حال یادگیری و کسب درآمد هستند و خوشحالم که توانستم قدمی برای همنوعان خودم بردارم.

در سال 1396 اقدام به تدریس بصورت مجازی نمودم و هم اکنون چندین دوره پولساز و آینده‌دار در سایت قرار داده شده که به جرعت میتوان گفت دوره‌های بی‌نظیر برای ورود به بازار کار ایران هستند.

و اما پنل پرو : سال 1397 تاسیس شد و در آن زمان حدود 160 سرویس در حال ارائه دادن بود که به لطف الهی هم اکنون به 568 سرویس رسیده و همیشه سعی کردیم خودمان را بروز با نیاز صاحبان مشاغل کنیم ؛ خدمات افزایش آمار شبکه‌های اجتماعی ، سایت ، نصب برنامه و …. بصورت حرفه ای و با کیفیت فوق العاده در سامانه ما انجام میپذیرد و تاکنون بیش از 10000 سفارش انجام شده و 22000 نفر با این سیستم فعالیت می‌کنند و چون قابلیت نمایندگی ریبرند را برای شما عزیزان مهیا کردیم در نتیجه نماینده‌هایی از سراسر ایران نیز داریم. برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به نمایندگی ریبرند پنل پرو کلیک کنید.

اما این تمام ماجرا نیست چرا که خدمات دیگری نیز ما انجام میدهیم که عبارتند از :

  • خدمات پیامکی حرفه ای ، ارائه خطوط اختصاصی ، امکانات مسابقه ، نظرسنجی و …. بصورت حرفه ای و باکیفیت فوق العاده! که تاکنون 10000 نفر با این سیستم ما فعالیت می‌کنند و نماینده‌هایی از سراسر ایران نیز داریم. برای دریافت این پنل یا دریافت نمایندگی که نام آن “پنل اس ام اس پرو” است میتوانید به آدرس PanelSmsPro.ir مراجعه نمایید.
  • خدمات انواع سایت و فروشگاه اینترنتی بصورت حرفه ای و با کیفیت فوق العاده! بیش از 4000 سایت فعال و جالب‌تر اینکه با کمترین قیمت در بستر اینترنت شما می‌توانید سایت اختصاصی خودتون را داشته باشید. برای خرید سایت یا دریافت نمایندگی که نام آن “سایت ساز 1 2 3” است میتوانید به آدرس 123SiteSaz.ir مراجعه نمایید.
  • خدمات شارژ و پرداخت قبوض و …. یکی دیگر از خدمات ما است. برای استفاده از این خدمات که نام آن “شارژینگ” است میتوانید به آدرس Charge.sajad-afshar.ir مراجعه نمایید.
  • خدمات فیلم و سریال که از فیلم و سریال ایرانی تا خارجی در آن قرار گرفته و شما برای استفاده از این خدمات که نام آن “موویزا” است میتوانید به آدرس Movie.sajad-afshar.ir مراجعه نمایید.
vulputate, Aenean nec sed libero nunc eleifend leo.